Вівторок, 20.11.2018, 13:16

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Файли » Мои файлы

Договір перевезення
[ Викачати з сервера (74.0 Kb) ] 13.01.2010, 17:10
Договір перевезення

м. Луцьк                                                             „ ___” ____________ 2008 року
 
 
Замовник: ТзОВ "____________", в особі директора _______________, який діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та
 
Перевізник: Підприємець _____________, що діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію серії В__ №… , з другої сторони уклали даний договір про наступне:
 
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Перевізник зобов'язується надавати послуги по внутрішньому перевезенню автомобілем з власним водієм, а Замовник зобов'язується приймати їх та оплачувати на умовах передбачених даним договором.
1.2. Автотранспортний засіб Перевізника повинен бути технічно справним і комерційно придатним для забезпечення перевезення.
 
2. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ І ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

2.1. Вартість послуг по перевезенню вантажів за даним договором визначається погодженою сторонами калькуляцією (протоколом, угодою), що є невід’ємною частиною даного договору. Розмір плати за взаємною згодою „Перевізника” і „Замовника” може змінюватись. Пропозиція про зміну плати направляється однією стороною іншій не менше як за пять днів до зміни тарифів. У разі згоди на нові тарифи сторони підписують додаткову угоду.
 
2.2. Оплата здійснюється у безготівковому порядку протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту здійснення перевезення на підставі акту виконаних робіт або виставлення рахунку. Підставою виставлення рахунку є шляхові листи та транспортні накладні.
 
3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

3.1. Перевізник зобов’язується:
 •  подати під завантаження транспортний засіб в стані, придатному для перевезення конкретного виду вантажу, який відповідає технічним, комерційним вимогам та санітарним і протипожежним нормам з забезпеченням його усією необхідною транспортною документацією;
 • забезпечити подачу транспортного засобу на дату, місце і час, погоджений із Замовником згідно зробленої ним заявки; 
 • здійснювати контроль за правильністю завантаження, розміщення та кріплення вантажу в транспортних засобах; 
 • доставити вантаж у встановлені терміни. Час обраховується з моменту отримання вантажу та всіх документів на нього; 
 • в разі поломки чи аварії повідомити про це Замовника протягом чотирьох годин, за умови відсутності супроводжуючого вантаж представника Замовника; 
 • здати вантаж тій особі, яка вказана в товаросупроводжувальних документах.
 
3.2. Замовник зобов’язаний:
 • завантажувати чи розвантажувати транспортний засіб протягом шести годин з моменту подачі її під навантаження (розвантаження); 
 • виписувати на вантаж всі супроводжуючі документи;
 • при завантажені транспорту на зворотному шляху, забезпечити водія чіткою інформацією про адресу доставки, вантажоодержувача, особливості вантажу та документи які необхідно отримати;
 • своєчасно оплачувати транспортні послуги;
 • завантажувати транспортні засоби Виконавця з дотриманням вимог Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом.
 • пред’явити вантаж в належній тарі або упаковці з відповідними маркуваннями встановленими законодавством;
4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання умов цього Договору на підставі норм діючого законодавства України та даного Договору.
4.2. Перевізник несе відповідальність за збереження вантажів при перевезеннях, що виконуються згідно даного Договору.
4.3. У випадку пошкодження чи втрат вантажу внаслідок порушень з вини Перевізника останній зобов’язується відшкодувати Замовнику протягом 20 календарних днів з моменту виявлення такого факту вартість пошкодженого чи втраченого вантажу з врахуванням норм бою, зіпсуття, пошкодження вантажу.
4.4. За прострочення розрахунків Замовник сплачує Перевізнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми прострочення за кожен день такого прострочення.
4.5. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання умов чинного Договором під час дії форс-мажорних обставин (стихійні лиха, явища непереборної сили, забороняючі акти органів влади), що підтверджується відповідними документами.
 
5. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

5.1. Даний Договір діє з ”___” ______________ 2008 р. по "31” грудня 2008 р.
5.2. Сторони мають право вносити зміни та доповнення до даного Договору за взаємною домовленістю шляхом оформлення Додаткової угоди до нього.
5.3. Даний Договір укладений у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу: по одному для кожної із сторін.
5.4. Перевізник є платником податку на додану вартість. Замовник є платником податку на додану вартість.
 
6. РЕКВІЗИТИ СТОРІН
 

 
Категорія: Мои файлы | Додав: savchuk | Теги: Зразок договору перевезення вантажу, договір перевезення, договір про надання транспортних по
Переглядів: 1214 | Завантажень: 1461 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: